.

Už kecám(zase,LOL!)..... xD

19. června 2007 v 19:29 | Lilli
Těpic,holčiny!Jak se máte?Jaký bude výzo?Co kluci?Jak se vám líbí anketa co sem udělala?Jeky,tak sem vás zavalila holky otázkama.Ae já sem taková,prostě upovídaná .Zejtra jedem se školou na exkurzi do botanické zahrady.Moc se mi tam nechce.Musim etě z našich vydolovat náký prašuleTak sem sem přidala takovej kvásnej zamilovanej příběh,koho to aspon trošičku zajímá,tak klik na celej článek

Osudný Max
Bylo mi skoro 17 let, když mi rodiče dovolili jet se třemi kamarádkami na dovolenou. V létě slavím narozky a narozeninová party byla naplánovaná u moře. Vybraly jsme Itálii a celkem slušný kemp. Bydlely jsme v chatičce, která měla dvě ložnice, malou kuchyňku a zahrádku blízko pláže, kam jsme se chodily slunit. Po třech dnech užívání si slunné pohody a kamarádských srandiček jsem zahlédla na pláži krásného kluka! Pravý Ital - snědá pleť, černé bohaté vlnité vlasy, medové oči, krásná tvář na krásné postavě - no, nic jiného než "eňo ňuňo":-). Trošku jsem se od holek odtrhla, aby měl případné seznamování snadnější, všimla jsem si totiž jeho zpětných pohledů a doufala jsem, že patří mně.
Měla jsem pravdu, za chvíli, když byly holky schválně ve vodě, ke mně přišel a roztomilou lámavou angličtinou spustil, jestli bych se nechtěla projet na motorce na jednu opravdu krásnou pláž a že se jmenuje Max - samozřejmě jsem dělala chvilku drahoty, aby si nemyslel, že jsem jó snadná kořist. Dohodli jsme se na druhý den po obědě. Holky mi Maxe schválily, zapsaly si tajně číslo jeho motorky (spíš skútru), pak nás vyfotily a my vyrazili.
Nebyl to jen hezký 26letý kluk, co si chtěl snadno užít s mladou holkou, byl taky okouzlující, šarmantní, gentlemanský, upovídaný a opravdu moc příjemný - za celý den si ke mně vůbec nic nedovolil, i když mě dovezl na osamělou pláž, kde nebyla ani noha. Povídali jsme a povídali - občas jsme se bez jakýchkoli sexuálních náznaků namazali krémem - a zase povídali.
Když už byl málem večer a my jsme si příjemně odpočinuli i menším spánkem na "naší" pláži, sedli jsme na motorku a jeli zpět do kempu. Domluvili jsme se na večer (prozradila jsem totiž, že dnešním dnem budu sedmnáctiletá) a Max prohlásil, že mi musí ukázat a představit své kamarády a jeden fajn bárek, kde si uděláme prima oslavu - - holky byly natěšené na večer až běda... Když jsme dorazili do bárku, kde bylo asi deset dalších pěkných kluků, Maxových kamarádů (takže o holky bylo postaráno), začali jsme parádně oslavovat. Dostala jsem od Maxe dvoupatrový ovocný dort se sedmnáctkou a náramek z mušliček, od holek různý pitominky, co stačily ten den nakoupit, ale ten hlavní dárek na mě teprve čekal...
Kolem půlnoci mi Max pošeptal svojí roztomilou angličtinou, jestli bych se neurazila, kdyby mě odvezl na jedno místo, které pro nás pronajal blízko našeho kempu. Po chvilce jsem ráda souhlasila a kolem jedné hodiny ranní jsme byli na místě. Byl to malinký domeček blízko té "naší" pláže, kde už hořela svíčka a na stole stála láhev bílého vína! Nevěřila jsem vlastním očím a můžu vám říct, že se mi podlomily kolena a byla jsem víc než dojatá, byla to nádherná, romantická chvíle, jakou jsem od té doby už nezažila. Pořád mezi námi neproběhlo vůbec nic intimního - jen jedna malinká pusa k narozeninovému přání.
Sedli jsme si k prťavému stolečku s prťavými židličkami a popíjeli výborně vychlazené víno a zase povídali a povídali - byl úžasně zábavný a vtipný a hodně dobře jsme si rozuměli.
Po chvíli mi to nedalo... Byla už jsem opravdu natěšená, taky trochu "ovíněná" a strašně zvědavá, jaký to asi s Maxem bude, protože už jsem na 100% věděla, co dneska od něj ještě chci. Začala jsem tedy zkoušet svádění očima a vůbec jsem si všelijak pomáhala "náhodnými" pohyby - jakoby omylem mi ruka zavadila o sukni, která se povytáhla a ukázala má stehna. Naklonila jsem se směrem k němu tak, aby si všiml, co je ve výstřihu - po chvíli to zapůsobilo, začal mi roztomile lichotit, přisedl si blíž ke mně a opěvoval mé ruce, tvář a to ostatní. S potutelným úsměvem jsem se dlouze zadívala do jeho očí, sklouzla pohledem na jeho rty a zpátky, pak jsem se naklonila a přiblížila nás tak k prvnímu opravdovému polibku... Byla jsme to taky já, kdo začal líbat... Políbila jsem Maxe tak, aby si uvědomil, po čem opravdově toužím. Líbali jsme se snad dvě hodiny a ani nevím, jak jsme se ocitli úplně nazí v posteli. Ruce i nohy jsme měli propletené jako orchidej se stromem v tropech...
Tyhle zkušenosti - jako líbání, laskání, v podbřišku i níž - už jsem měla s kluky, se kterými jsem chodila předtím, ale byla jsem pořád panna. Když uslyšel tuhle větu, slíbil, že bude tak opatrný, jak to jen půjde. Moje první milování proběhlo opravdu nádherně - Max byl něžný, ale někdy pěkně vášnivý a po aktu moc pozorný. Cítila jsem se jako nejkrásnější princezna na světě. Milovali jsme se celkem šestkrát a trvalo to až do desáté hodiny dopolední. Zbytek prázdnin v Itálii jsem většinou strávila s Maxem v kouzelných objetích a v nádherných chvilkách plných sexu, chtíče a vzdechů. Když nastal den "D" - poslední den našeho pobytu, měla jsem v hlavě takový zmatek, že jsem nevěděla, jestli mám brečet, nebo se smát... Ustála jsem to celkem dobře, rychle jsme se s Maxem rozloučili, vyměnili jsme si adresy a telefony a už jsem seděla v autobuse a jela zpět s holkami domů. Probrečela jsem celou cestu a bylo mi hodně úzko - - zamilovala jsem se až po uši.
Po příjezdu do Prahy jsem Maxovi ihned volala, ale nezvedal mi telefon. Ještě ten den jsem mu tedy napsala milostný dopis, ale nikdy mi neodepsal. Příští rok jsem se vydala na to samé místo s mojí sestrou, ale po Maxovi nebylo ani vidu ani slechu - zkrátka už jsem svého prvního milence nikdy neviděla ani neslyšela. Chodila jsem tedy na tu "naši" pláž sama a vzpomínala na krásné okamžiky, které už se bohužel nikdy nezopakovaly. Zbyla mi jen ta jedna fotka, kde jsem nastupovala na jeho motorku druhý den našeho seznámení, a náramek z mušliček.
Jak se říká, na svého prvního kluka nezapomeneš! U mě to tak opravdu je a ještě dlouho bude!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

"Klepla tě pepka"

Jej! 100% (193)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama