.

Kapitola 2 - Nevydařená schůzka

16. října 2007 v 16:43 | Coooolishka
Když přišla večer Míša domů, nemohla myslet na nic jiného, než na "Měsíční tlupu". Doufala, že bude její kamarády činnost v partě bavit. Sice ještě pořádně nevěděla, co bude jejich programem, ale vždyť to se vyřeší na jejich zítřejší první schůzce! Už se moc těšila. Bylo ale už moc hodin a proto si Míša šla lehnout. Potřebuje být na zítra pěkně do růžova vyspinkaná!
Ráno ji vzbudilo překrásné cvrlikání ptáčků. "Aaaaah, to je ale krásné ráno. To bude prima den!" zavýskla si ještě ospalá Míša. Sešla dolů, aby se nasnídala. Tam ji ale už čekala Niki! "Ups! Ahoj Niki, co tu propána děláš?" podivila se Míša. "Ahoj, ty ospalče! Víš ty, kolik je hodin? Půl jedenáctý!" řekla Niki. "Fakt? To si děláš ........? Tak to se omlouvám, ale my jsme se přece nedomluvily na určitou hodinu, ne?" osočila se na Niki Míša. "Nedomluvily, no... Ale tak já mám raději všechno připravený dřív než pozdějš!" "No jo no, já zapomněla, naše puntičkářka!" začala se smát Míša. Tím ale rozpoutala polštářovou bitvu. "Děti děti, co to tu děláte?" okřikla je paní Horáková. "Ale nic, mami, my už půjdem ven a oddychneš si od nás!" odpověděla Míša. Míša s Niki se tedy vydaly ven. Setkání měli domluvené s ostatními členy na jejich oblíbeném plácku. Pojmenovaly si ho Plácek setkání. Když tam holky dorazily, už tam na ně čekali všichni. Byla tam Anet i Juli a taky Mara, Lukí a Richie. "Ahoj všichni!" pozdravily Niki a Míša. "Ahoj holky!" řekli ostatní. "Tak začnem, ne? Přinesly jsme věci na malý piknik, tak kdo si dá s náma?" "Jááááááááááááááááááááááááá!!" řvali ostatní a s vervou se pustili do nachystaného jídla. "Takže... Míšo, máš už naplánované, co naše tlupa bude dělat?" zeptala se Juli. "No jasně, přes noc mě to napadlo! Budeme se jmenovat Moon band = Měsíční tlupa a proto se budeme scházet večer, spíš v noci, až budou rodiče spát! Naším úkolem bude pozorovat noční krajinu a zvířata, teda spíše nestvůry, co zde žíjí. Budeme se zabývat jejich výzkumem. K této myšlence mě přivedla jedna událost, co se mi stala, když mi bylo 8 let. Tehdy jsem za oknem mého pokojíčku viděla takovou příšeru. Měla na sobě strašně moc ponožek a na hlavě punčochy, takže bychom jí mohly dát jméno Ponožková nestvůra. To bude náš první objekt pro zkoumání. Věřím, že se ještě objeví." zakončila svůj proslov Míša. "Wow! Tak to je něco! Já jenom myslím, že ty příšery se jen tak neobjeví." pochyboval Mara. "Když neobjeví, tak je budeme muset nějak nalákat. Jenom ještě nevím jak." povzdechla si Míša. "No to bude vopruz... Jak pro malý děcka!" řekla Anet. Všichni se na ni s úžasem podívali. Nikdy takhle nemluvila, byla najednou nějaká zvláštní. Vždy s ní byla sranda a s ostatními kamarádila, nikdy neměla problém hrát s nimi jakoukoliv hru. Jenže teď... Co se s ní stalo? "Aneto, co je s tebou? Jsi nějaká... No prostě jiná!" zeptala se jí Míša. "Hele, do toho ti nic není. A sorry, ale už musim." odsekla Aneta. "Aneto, počkej ještě! Budeš nadále členkou naší party?" řekla Míša. "Pro mě za mě..." řekla Aneta a odešla.
"Ty jo, všimli jste si, že byla nějaká fakt divná? Mě se na ní něco nezdálo. Mluvila tak z cesty a divně..." řekla Niki. "No jo, vidíš, mluvila z cesty. Tohle chování mi připomíná mého dědu. Je věčně opilý a mluví takhle divně." vzpomněl si Richard. "No ne, aby nám Anet nespadla do závislosti na alkoholu a nebo ještě hůř - na drogách!" polekala se Míša. "Jo, to mi připomíná, že mi říkala, že má novýho kluka. Třeba ji na tuto nesprávnou cestu navedl on." navrhla Juli. "To by ovšem vysvětlovalo všechno. Jestli příště přijde, tak se jí na to musíme rozhodně zeptat." dedukovala Niki. "To určitě! Každopádně nám zkazila celou naši schůzku... Já myslím, že nejlepší bude dojíst, dopít a jít domů. Co říkáte?" řekla Míša. "Jo, já myslím, že to tak uděláme." řekl Lukí. "Tak jo, tak ahoj všichni, mějte se a příští schůzku si řekneme buď na ICQ a nebo vám ještě rozešlu maily." loučila se Míša. "Jo, dobře, tak ahoj!" loučili se ostatní.
Takto skončil den plný událostí v městečku Kroměříž.
Taak...Dopsala jsem druhou kapitolu a v knížce si zatím dávám přestávečku, takovou kratší... To učení se hrne na mně nějak moc rychleee =(((!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lescotka která víš,že tahle stránka je good Lescotka která víš,že tahle stránka je good | Web | 17. října 2007 v 15:21 | Reagovat

super,těším se na další díl ! ponožková nestvůra xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama