.

Kapitola 3 - Neklid na koupáku

23. října 2007 v 16:58 | Coooolishka
V Kroměříži plynul den za dnem bez jakéhokoliv rozrušení. Až jednoho krásného slunečného dne v teplém červenci se Měsíční tlupa rozhodla, že půjde na koupák. Míša proto všechny obvolala a dokonce přemluvila i Anetu! Chtěla s ní totiž mluvila a předpokládala, že ostatní taky. Měli se sejít ve 3 před koupalištěm. Teď byly dvě hodiny a Míša se horlivě chystala. Nechtěla nic zapomenout a musela domluvit, co si s sebou budou brát na všechny schůzky o měsíčku a taky chtěla jít najít nějaké místo s velkým stromem na pozorování. Z tohoto přemýšlení ji vytrhl zvuk hodin. "A propána, půl třetí! Jestli tam chci být jako správná vedoucí být včas, musím sebou hejbnout!" řekla Míša a vyrazila.
Když přišla ke koupališti, ještě tam nikdo nebyl. "Uf, jdu jim zatím příkladem, jsem tu první!" oddychla si. Za pár minut ale dorazili všichni, kromě Anety. "Myslíš, ze Anet přijde?" zeptal se Mara. "Abych byla upřímná, myslím, že má v sobě ještě tolik slušnosti, aby přišla!" odpověděla Míša. A měla pravdu, Aneta se dostavila, sice s desetiminutovým zpožděním, ale byla tam. "Ahoj Anet! Jak se vede?" ptala se Niki. "Jo, de to. Tak vo čem ste se mnou chtěli mluvit?" řekla Aneta. "To vyřešíme až potom, teď pojďte dovnitř!" navrhla Míša. A tak se celá tlupa vydala směrem k bazénu. Posedali si na deky a protože bylo horko, vyslekli se do plavek, všichni, kromě Anety! "Anet, tobě není horko?" divila se Juli. "Ale jo, ale mám nějakou příšenou vyrážku! No prostě vopruz!" odpověděla Anet. "Aha, tak to jo." řekla Juli. "Tak, chtěla bych, abyste mě chvíli poslouchali. Chtěla bych vám říct něco k našim schůzkám, co si tam budeme brát a tak. Především baterku, tu nikdy nesmíte zapomenout! Pak nějaký lano, nebo silnej provaz, abychom mohli vyšplhat na nějaký strom, nebo prostě kamkoli. Hodně teple se oblečte, i když je teď léto... Noci bývaj zrádný! Kdyžtak nějakou deku vemte, abychom neseděli na studeným. To by bylo zatím všechno, doufám, že všechno máte! Jo a musíme najít nějaký místo, kde by byl velkej rozvětvenej strom a hodně keřů, aby se tam dalo sledovat ty naše příšery!" skončila Míša. "Hm, super, ale nevim, jestli budu moct, protože my děláme s Michalem po nocích úplně něco jinýho!" řekla Aneta. "Aha, tak to radši nevím, co to je... A nechceš nám říct, co je ten tvůj Michal zač?" zeptala se Niki. "Úplně normální kluk, nevim, co řešíte. Akorát je cool, ne jak vy a já dřív." odsekla Anet. "Sice nevím, co tím cool myslíš, ale já doufám, že to není nějakej drogovej dýler, nebo nějak tak." odvětila Míša. "Hele, jestli se mi míníte srát do mýho soukromí, tak to teda ne. Nazdar, odcházím!" rozloučila se dost svérázným způsobem Aneta.
Jak ale odcházela, odhrnula se jí trochu sukně a plavky a Lukáš nechtěně viděl to, co asi mělo zůstat utajeno. A to fleky na Anetině zadku, ty, které obyčejně bývají po vpichování pervitinu. "Ty vole, viděli jste to, co já?" vykoktal ze sebe Lukí. "Ne, co jsi prosim tě viděl?" zeptala se Juli. "Ty jo, tak na to nezapomenu. Aneta má normálně na zadku fleky od pervitinu!" řekl Lukí. "Ne, to si snad děláš srandu!" vyhrkla Míša. "Míši, věř mi, že nedělám. Myslím, že jsme ztratili kamarádku... Teda, já myslím, že po tomhle ji v klubu už nikdo nechce, nebo jo?" pravil Lukí. "Tak to je v ….. No, víte kde. Ne, opravdu už ji nechem, dělala by v tlupě jen zlo. Od teď máme šest členů, tři holky, tři kluky. Já myslím, že kluci jsou rádi, protože doteď měly holky přesilu, ne?" řekla Míša. "Hm, to máš pravdu, ale mrzí mě to." odvětil Richie. "To myslím mrzí všechny, ale Anetu nenapravíme a toho kluka od ní neodlákáme... Teď si jdu skočit do vody a zaplavat a pak už půjdu.Mě osobně zkazila den." pravila Niki. "To nám všem. Jdeme s tebou a pak taky půjdem." řekli všichni.
Když přišli večer všichni domů, byli hodně unavení a tak si lehli. Bohužel neměli sladké sny.Ale nevěděli, že je čeká něco bombastického, co jim změní život...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lescotka Lescotka | Web | 23. října 2007 v 17:06 | Reagovat

Tak to je super,zatím nej ze všech !! Seš fakt talent :-))

2 annie annie | Web | 23. října 2007 v 20:24 | Reagovat

ne, nechci spřátelit, nespřáteluji... ale díky :)

3 Martin Martin | 18. února 2008 v 17:30 | Reagovat

Co to sakra je,to je pro prvňáky?Že se vůbec obtěžuješ to psát,tolik času na nic.

Podle tý tvý fotky bych ale nečekal nic jinýho.zdar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama