.

Kapitola 5 - Ponožková a bradavičná příšera

28. října 2007 v 16:32 | Coooolishka (c)
Míša domluvila schůzku na sobotu na 11 večer. Když přišla ke stromu s baterkou a potřebnou výbavou, byla tam už Niki a Mara. "Jé, ahoj! Vy jste si vyšli nějak brzo, ne?" podivila se Míša. "Ále, máš pravdu, no, nemohli jsme se dočkat." řekl Marek. "Tak to jo, to jsem ráda." odvětila Míša. Postupně dorazili všichni, až na Julču. Proto jí Niki zavolala. "No, ahoj Jůli, jak to zvládáš, přijdeš?" ptala se Niki. "Prosim tě, já tě asi zapleštím. Málem jsi vzbudila celej barák. Protože můj mobil má otřesný zvonění." zlobila se Juli. "Ježiš, tak to promiň." omlouvala se Niki. "Dobrý, naštěstí už jsem byla skoro venku a tak to nebylo tak slyšet. Za chvilku jsem u vás, tak zatím ahoj." loučila se Julča.
Když teda Juli dorazila, vyšplhali všichni na strom. "Ach jo, mě je zima." povzdychla si Julča. "Já jsem vám říkala, že se máte teple oblíct!" řekla Míša. "Jo, já vím, ale když jsem utíkala, stihla jsem na sebe navlíct jen toto a hupsnout do postele, protože jinak by mě viděla mamka." omlouvala se Juli. "Tak to je mi tě líto... Vem si třeba deku." navrhla jí Niki. "Tak díky." řekla Julča. "Není - ..." "Hele, tam se něco pohlo v křoví!" vykřikl Mara. "Nekřič tolik, Mari, nebo to vyplašíš!" okřikla ho Míša. "Hm... Nemáte někdo náhodou dalekohled s nočním viděním? Protože jinak uvidíme možná tak prd!" zeptal se Marek. "Ty jo, čirou náhodou ho mám." řekl Luki. "Kecáš!" podivil se Richie. "Ne, nekecám, na, tady ho máš a sleduj tu naši příšerku." zavtipkoval Lukí.
"No ne, Ponožková nestvůra!" zašeptal po chvilce Richie. "Dej to sem, tu musím vidět!" užasla Míša, která měla tu čest se s ní už jednou potkat. A opravdu tam byla v celé své "kráse". Tolik ponožek jste snad ještě neviděli! A na hlavě měla punčocháče, no prostě vypadala hodně srandovně. "Ty jo, tak ta má styl!" zasmála se Miška. "Tak to máš pravdu!" prohlásiliostatní, když se na ni taky koukli. "Taak... Měli bychom začít s pozorováním jejího chování." řekla Niki. "Jo, to máš pravdu." přitakala Míša. "Hele, už se tam něco děje!" řekl najednou Richie. "Ehm... Já myslím, že to nebudu popisovat, protože ona tam normálně dělá TO s nějakou druhou nestvůrou!" koktala Juli. "No ne, tak to je něco! Bohužel budeme muset počkat, až to ukončí, protože já chci vědět, co je ta druhá nestvůra zač!" řekla Míša.
Čekání nebylo dlouhé, ale aby Měsíční tlupa neslyšela všechny ty zvuky, pustili si mp3ky. "Ta nesmí nikde chybět!" prohlásil Lukáš. "Ty jo, koukejte! Už vidím kousek té druhé příšerky. Ale je to nechutný, to vám řeknu! :) Je zřejmě celá obalená v... Ehm, v hovnech!" zajíkal se Mara. "Ne, to už není možný, to si musíš dělat už vážně srandu!" nevěřila mu Niki. "Máš pravdu, dělal jsem si srandu. Je to taková příšera s bradavicema, normálka." řekl Marek. "Tak jo, myslím, že dneska nám to stačilo. Abychom zítra ráno vstali!" odvětila Míša. "Ještě zapíšu dnešní pozorování do naší kroniky, kterou jsem založila a můžeme jít domů." V kronice nakonec stálo : "Dnes jsme pozorovali dvě příšery : Ponožkovou a bradavičnou. Po chvíli pozorování Ponožkové se objevila Bradavičná a začali TO spolu dělat. Tak uvidíme, možná se jim narodí nějaké děťátko, co bude mít bradavičnaté ponožky:)."
Když se Měsíční tlupa odebrala z plácku, na kterém rostl strom, měli výbornou náladu, kterou jim nemohl nikdo zkazit. Bohužel se tak stalo. Ano, potkali Anetu s Michalem a ještě nějakou jejich partu. Viděli je, jak šňupou nějaké drogy, kouří a pijí alkohol. " Ale, koho to nevidíme! Naše malé dětičky!" posmívala se zhulená Aneta. Měsíční tlupa je ignorovala. Nebudou se zahazovat s takovými primitivy!
Lukáš ještě doprovodil Míšu před jejich dům, kde se stalo něco neočekáváného. Když se totiž líbali, zavadila Míša lehce o zvonek, který se ale rozdrnčel po celém domě! "A do prčic!" ulevil si Lukáš. Naštěstí ale Míšini rodiče měli tvrdé spaní a tak je to neprobudilo. "Tak dobrou Míšo, miluju tě!" loučil se Lukí. "Já tebe taky, pa!" řekla Míša.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lescotka Lescotka | Web | 28. října 2007 v 20:20 | Reagovat

juj,tentokrát bradavice :D :D už se těším na další díl :D

2 KatinQa* KatinQa* | Web | 30. října 2007 v 16:26 | Reagovat

máš to tu taky mocky hezů:)...ráda spřátelím...ae musíš si přečíst pravidla sb,najdeš je tu→http://berusaci.blog.cz/0710/pravidla-sb  ...až je budeš mít přečtený tak písni,ju?!pápek:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama