.

Kapitola 9 - Cukrárna a zase ta Aneta!

12. listopadu 2007 v 18:25 | Coooolishka (c)
Míša poslala všem členům Měsíční tlupy pozvánky na schůzku v sobotu v jejich oblíbené cukrárně. Naštěstí slíbili účast všichni a Míša se radovala, že to bude prima den. Na tu schůzku se připravovala víc než zodpovědně, aby se líbila Lukášovi. Ale zase si dávala dobrý pozor, aby to nepřehnala, a to Lukáš později náležitě ocenil.
Mezitím se na smluvenou schůzku chystala i Niki. Chtěla před Markem vypadat prostě dobře. Nevěděla si ale rady, a proto si zavolala na pomoc maminku, která byla jenom ráda, že se ještě na něco hodí. Nikči pomohla dost a byla za to strašně ráda. Niki vypadala prostě jako kočka!
Ve 14 hodin se všichni sešli před cukrárnou "Sladký med", která měla nejlepší zákusky v jejich malém městečku. "Tak vás tu všechny vítám." řekla Míša. "Jsem ráda, že jsme tu všichni jak máme být - se svými protějšky!" "Tak to bylo jak vystřižený z nějakýho filmu pro pamětníky!" smála se Juli. "No, asi jo... Sem to trochu přehnala, no..." omlouvala se Míša. "Tak prostě ahojky!" "To už bylo lepší." pochválil ji Lukí.
Když si vybrali stůl a přisunuli si dvě židle, začali si vybírat napřed zmrzlinu a pak zákusek. Protože by bylo trapný, kdyby si šli všichni objednat, zvládla to Míša sama. Potom vedli příjemnou konverzaci nad těmi nejsladšími zákusky na celém světě! "Je to fakt suprovej den!" pomyslela si Míša, když vtom se otevřely dveře cukrárny s takovou vervou, jako kdyby chtěl něco ty dveře urvat! "No ne, to snad není možný!" vykřikla Niki. "Ale bohužel to tak je!"povzdechla si Míša. Ano, ve dveřích nestál nikdo jiný, než Aneta s její partou!
Aneta vypadala jako na pokraji zhroucení. "Ty jo, tak ta snad musela vyšňupat několik kilo pervitinu nebo co..." podivil se Marek. Aneta tak opravdu vypadala. Najednou spatřila Měsíční tlupu a začala se k nim vrávoravě sunout. "A do prčic, proč leze k nám?" vzdychal Richie. "Tak to nevím, protože nikdy nevíš, co od ní můžeš čekat..." řekla Míša. Mezitím se ale Aneta dostala k nim a sesula se na Julču. Potom přišel zřejmě majitel restaurace, který se o tomto incidentu dozvěděl. "Prosím vás, vy se s ní znaáte?" zeptal se. "Jo, známe ji, ale naše kamarádka to rozhodně není. Co bylo, bylo. Kamarádili jsme se s ní, dokud se z ní nestala takováhle troska!" odfrkla si Míša. "Aha, tak to je dojemné, ale bohužel vás musím poprosit, abyste si ji odvedli. Je to možné?" řekl. "Ano, jistě, zajistíme, aby se tady už neobjevila." odvětila Niki.
Potom ji společnými silami vyvedli z cukrárny, kde ji nechali napospas svému hrůznému osudu a její partě. "Teda, já se divím, že jí na to její mamka ještě nepřišla." řekl Lukí. "To jo, to je pravda. Ale já se o ni celkem bojím a jestli to její mamka neví, tak bysme jí to měli říct!" uvažovala Míša. "Jo, to máš sakra pravdu. Pojďte, jdeme k nim domů." pravil Mara.
Měsíční tlupa se tedy odebrala k domu Anety. Tam jim přišla otevřít její maminka, která hned jak je uviděla, nasadila kamenný výraz. "Co tady děláte, děcka? Slyšela jsem od Anetky, že už se s ní nekamarádíte." řekla paní Králová. "Ale víte, paní Králová, to takhle vůbec není! Nechci se vás a vaší dcery dotknout, ale vaše dcera je drogově závislá. Předpokládám, že to nevíte - ." "Cože, Anetka že je drogově závislá? Co si to tady vymýšlíte?" vykřikla paní Králová. Jestli nám nevěříte, tak se pojďte prosím s námi přesvědčit.
Paní Králová se s nimi tedy vydala k cukrárně a tam skutečně spatřila svou dceru, jak leží na zemi bez známek života a u ní stojí její parta. "Aneto, okamžitě pojď domů." zařvala. Co se potom dělo u nich doma, to si ani nedokážete představit. Paní Králová byla každopádně Měsíční tlupě vděčná, protože Anetě svým způsobem zachránili život. Aneta ihned nastoupila na protidrogové léčení a Měsíční tlupa měla jeden velký problém za sebou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pusinqa17 Pusinqa17 | Web | 12. listopadu 2007 v 21:17 | Reagovat

mam na blogu.. soutez o nej colorku byla bych rada kdyby ses prihlasila prece to muzes skusit.. :))

ps-nadhernej podzimni design..

2 Hanka Hanka | Web | 12. listopadu 2007 v 21:29 | Reagovat

Ahojki, mam na blogu soutěž o nej blog a byla bych určitě moc ráda, kdyby se přihlásil kdokoliv.

Díky mooc a sry za reklamu...

3 Lescotka Lescotka | Web | 13. listopadu 2007 v 18:47 | Reagovat

Tyjo..fakt jsem se na tenhle díl těšila..a vůbec mě nezklamal,,je to bomba..takvé fajně zapeklité

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama