.

Kapitola 13 - Velkolepá párty

16. prosince 2007 v 14:09 | Coooolishka (c)
Když se tu skvělou zprávu dozvěděla i Niki, Mara a Richie, tak se celá Měsíční tlupa rozhodla, že uspořádá velkolepou party u Míši doma. Dohodli se, že to bude opět v sobotu a v neděli že půjdou zkoumat příšerky. Na party měla být samozřejmě i diskotéka, a tak se všichni těšili, že si pěkně zatančí ploužáky.
Ve škole tropili samou neplechu a nedávali pozor a taky se to odráželo v jejich známkách, a proto si všichni řekli, že trochu zaberou, aby jim rodiče nezatrhli tu party. A skutečně se tak stalo, známky si vylepšili. A tak se mohli pořádně těšit na víkend.
V sobotu ráno vstávala Míša s krásným pocitem v srdci. Převlekla se a sešla dolů na snídani. Když posnídala, tak začala chystat věci na odpoledne. Napřed šla do obchodu nakoupit všechno potřebné, a když přišla domů, tak to dala do ledničky. Pak šla nahoru do pokoje nachystat hi-fi věž a CDčka. "Míšo, mohla bys zajít s Andynkem prosím? Já musím nakojit Leničku." zavolala paní Horáková. "Jo, jasně, mami! Už běžím!" odpověděla Misha.
Venku potkala Niki, jak si to k nim hasí. "Tě péro, Míšo!" pozdravila ji Niki. "Ahoj! Nějakej novej pozdrav, ne?" řekla. "Ne, to mě nějak jenom napadlo." usmála se Niki. "To nic." odpověděla Míša. A tak když vyvenčili Andyho, kterému se procházka strašně moc líbila, šly k Horákům domů. Niki byla ochotná a tak měly brzo všechno připravené. "Tak akorát, Niki!" řekla Míša, když vtom už uslyšela první hosty, jak zvoní jako o život. Sešla tedy dolů jim otevřít.
"Ahoj Richie, ahoj Juli!" řekla. "Čauky Misho!" odpověděli jí a šli s ní nahoru do pokoje. Míša ale ještě ani nestihla dojít do pokoje a vtom už zvonil další host - Mara. "Ahoj, tys mě ani nenechal dojít do pokoje!" vyčetla mu Misha. "Ahoj, ježiš, tak to promiň!" usmál se. Míša ho tedy doprovodila nahoru. Dělalo jí starosti, že se Lukí tak opozdil, ale najednou jí zapípal mobil. "Ahoj lásko, mohla bys prosím jít před barák? Chci s tebou ještě mluvit o samotě.Lukáš." A tak Misha sešla dolů.
Lukí už čekal v náruči s košem rudých růží. "A-ahoj." vykoktala ze sebe Míša. "Ahoj, moje krásná Miško!" pozdravil ji. "To-to je pro mě?" nevěřila Míša svým očím. "No jasně, vidíš tu snad někoho jinýho, koho bych tak miloval?" zavtipkoval Lukí. "Ne, to asi ne." zasmála se. "Tak to ti moc děkuju, ale nevím, co na to bude říkat mamka..." "No, jak chceš. Buď jí to řekneš anebo se z toho nějak vyvlíkneš." řekl. "Tak jo, pokusím se jí to říct." spiklenecky na něj mrkla Míša a oba odešli k Horákům na party.
"Tak jsme tady všichni, mami." řekla Míša, když si vyzouvala boty a chystala se dát růže do vázy. "Tak to jsem ráda, řekla paní Horáková. "Jejda, Míšo, ty jsou krásný! Od koho je máš?" užasla. "No, víš, mami... Dal mi je tady Lukí... Víš, my spolu...chodíme..." začervenala se Míša. "Á, tak to jo. To jsem si mohla myslet. Proto jsi se vždycky tak parádila." uculila se paní Horáková. "Tys to tušila? Ty jsi hrozná!" řekla Míša, zatímco jí Lukáš do ucha pošeptal : "Tak ty jsi se kvůli mně parádila, jo?" Pak jí na to ucho dal malinkou pusu.
Tak a párty mohla začít. Napřed se všichni pořádně občerstvili, zapili to dětským šampaňským a odešli nahoru na diskotéku. "Míši, nepouštějte to moc nahlas - kvůli Leničce - jo?" poprosila Míšu paní Horáková. "No jasně, mami, neboj!" odpověděla jí.
Diskotéka se doopravdy povedla, Míša ještě stále nemohla uvěřit tomu, že to maminka přijala s takovým klidem, ale byla moc ráda, a tak se v Lukášově náručí schoulila ještě více. "Nechceš na chvíli nějkam jinam?" navrhl jí. Míša souhlasila a společně odešli do ložnice rodičů. Tam se mazlili na posteli tak dlouho, dokud si neřekli, že už by měli jít, že to bude nápadné. Ale zamilovanost z nich přímo sršela, a tak všichni poznali, kde byli a co se asi tak mohlo stát. Ale přáli jim to, však si to zažijí také. Proto měli všichni v Kroměříži tu noc tak sladké sny, jaké by jim záviděla i nějaká princezna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zimík zimík | Web | 16. prosince 2007 v 14:58 | Reagovat

Ahojda jaQ se mááš??? - u mě je VánočNí SONB tak se přiHlaaš...ju??? tak přiď...=D

2 Májka → zlatíí Seš Moyéé YenOm Moyéé // a NikoMu Tě neDám Pááč Sem HrooZně LakoMey SkřííTek xD Májka → zlatíí Seš Moyéé YenOm Moyéé // a NikoMu Tě neDám Pááč Sem HrooZně LakoMey SkřííTek xD | Web | 16. prosince 2007 v 15:09 | Reagovat

Woooow xDDDD

3 Májka → zlatíí Seš Moyéé YenOm Moyéé // a NikoMu Tě neDám Pááč Sem HrooZně LakoMey SkřííTek xD Májka → zlatíí Seš Moyéé YenOm Moyéé // a NikoMu Tě neDám Pááč Sem HrooZně LakoMey SkřííTek xD | Web | 16. prosince 2007 v 19:46 | Reagovat

ty yoo...pěknej DiSajNeK :o*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama