.

Prosinec 2007

Design č.6

26. prosince 2007 v 15:27 | Coooolishka (c) |  Designy
Téma : Vanessa Hudgens
Od : 27.prosince 2007
Do : asi až do ledna xD
Spokojenost : 90%
Náhled :
My comment : Teeda až na ty okraje ( furt jsem nevěděla, jaký mám udělat...) se mi to dost líbí :) No co na něj řeknete vy??

Wánoce upe suuuuupa!

25. prosince 2007 v 18:33 | Coooolishka |  My diary
Ahoj bobani!!
TaQ co, jaký byly wánočky? HeY já upe super! TaQ tady máte seznam dárečků, co jsem dostala xD :
lyže - moc pěkný Rossignoly :)
repráky k mp3 - krásný, upe super hrajou!
hodinky - úžasně elegatní, sice bez čísel, ale já to poznám xD
knížku - jmenuje se Velikost L od Meg Cabotové, tu jsem si přála hodně dlouho!
hrneček - mega pěknej zelenej s černýma čtverečkama x)
baňka - ale s mojím jménem - Andulka! Fakt úžasná, už visí na stromku!
kalendář - s pejskama xD
6x kalhotky - moc pěkný xD
tepláky - padnou mi jako ulitý!
ponožky - takový ty úžasný chundelatý!!
No a ještě hodně věcí, ale už si nějak nevzpomínám xD Jinak se omlouvám, že jsem nenapsala dřív, ale večer jsem koukala na Shrekoledu a Smím prosit? a dneska jsem spala pomalu až do oběda, pak jsme byli u babičky na obědě, oběhali jsme kostely a daly tam nějaký ty penízky a pak jsme ještě byli na návštěvě u tetky. Takže jsem přišla až teď a zase už budu muset - znáte mě, jak je Ulice, tak ani blog nevyhraje! Ale zítra mě tu máte na hodně dlouho - to slibuju! A rozjedu tu rubriku Graphic! Tak se mějte a napište mi do komíků, co ste dostali! Pa! :-*

AhojíQ!

23. prosince 2007 v 16:02 | Coooolishka |  My diary
Ahoooooj!
Normálně jsem dnesQa wstáwala skoro we dwanáct! Ale taQ jsem se díwala na chobotničky xD TaQže jináč jsem jakože wstáwala skoro w 10, ale taQy dobrý, ne? No a paQ jsem pomáhala s obědem, paQ papala a paQ šla sem... Blog.cz mě děsně s**e! Trvalo mi strašně dlouho vložit sem pouhých 6 obrázků a ještě dýl je dát do článku a na blog! Ale to se spraví, musíme doufat, bobci! Jo, jinaQ už mám ten dáreQ babičce!! Mamka nakonec vymyslela rtěnQu! JaQ prosté xD TaQže jsem happy! Ale teďkon jdu ještě dobalowat dárky, tak páčko! A kdybych zítra nepřišla (zaměstnána kopou dárQů xD), tak přeju wšem bohatýho Ježulu! Pa, mucQuYu wás!

DnesQa upe super den!

21. prosince 2007 v 14:40 | Coooolishka |  My diary
AhojQy moYi bobani!
JaQ se wám wede? Mě upe super...TaQ samozřejmě jsou Wánoce, že? TaQže my sme si dnesQa we škole dáwaly s kámoškama dárečQy! TaQ já jsem jim dala - Ewči box na CD a podkolenky černobílý pruhovaný xD - Kájušce přívěsek na mobil a pásek - a Silwušce CD s hrou na PS. No a ony mi daly sluchátka k mp3(upe mega šťastná sem byla!!), krásnýho plyšáčka - méďu se svetříkem a čepičkou , náušnice z Karlowa mostu a ještě přívěsek nad klíče - takowou lowely owečku! TaQže jsem upe mega šťastná! TaQ, že jdu zdobit stromeček x) Ale předtím si ještě musím jít lehnout - jsem trochu nachlazená a chci to vyležet, abych mohla jet na hory! TaQ se mějte krásně, bobani a pište komentíky! Jo a zítra ukončuju bleskowku! TaQ ještě můžete psát odpovědi! Papa!

Sem we škole xD

19. prosince 2007 v 11:04 | Coooolishka |  My diary
AhojíQ!
Jak se wede, zlatíčQa? Co we škole? Já teďkom sedím u PC v ivtéčkách, zase máme supla, kterej se nám samozřejmě newěnuje :) Takže wolná zábawa xD Ale paQ máme tělocwik... A já jsem hezky nachcípaná, mám dost welkou rýmu, mno... Takže se mi tam pochopitelně nechce x( Ale taQ co nadělám... Stejně už jenom tělocvik a pak domů x) Mno a zejtra we škole budeme pracowat na Betlému, a w pátek ho budeme doděláwat x) A rozdáwat si dárečky :-* Se upe moc těším xD Mám koupený pro nej kámojdy krásný dárečQy :) TaQ doufám, že se budou líbit. A jinaQ mám už wšechny dárky koupený, kromě babičky, protože si nedokáže říct, co chce :-/ Ale to se nějak vyřeší :) TaQ pa, zlatíčQa, už budu končit, ale ještě něco asi přidám. :-*

DnesQa supeeeer!

17. prosince 2007 v 18:10 | Coooolishka |  My diary
Ahoj bobani!
HeY dnesQa byl upe super den! TaQ normálně nezkoušel z biologie, protože sme ho ukecali, zhe jsou Wánoce xD Protože won Slezák Ye upe dobře ukecatelneY! No a paQ matika, sem wěděla, zhe budu vyvolaná, ale nějak jsem se na to nechystala... A taQ počítá příklad kámoška přede mnou a mě newyjde... TaQ si říkám, ty woe, taQ to hustě poseru! Přijdu, počítám, dopočítám a učitelka mi řekne, že to byl wýkon hodný gymnázia! HeY mě upe chwálila! Já Ysem myslela, zhe mě Yebne! Mno a paQ nám odpadla fyzika, taQ jsme měli wolno před tím, než s kámojdou chodím na něminu k mojí mamce xD Mno taQ babička mi dala prachy, ať si wyberu dáreQ na Wánoce. Mno a Yá jsem upe motz chtěla repráky k mp3, taQ jsem si Ye wybrala! A za 273,-, jsou upe krásný a kwalitní! HeY já tomu ještě teďkom nevěřím! TaQže upe super den! Mno ale zítra zkouší ze zemplu, tož nic neumím, taQ newím, jaQ to přežiju... :(
TaQ nic, taQ papa, bobani, mějte se krásně a pište komíky a chodťe sem! MucQ*

Design č.5

16. prosince 2007 v 19:48 | Coooolishka (c) |  Designy
Téma : Snowman
Od : 16.prosince 2007
Do : xxx
Spokojenost : ale jo, dejme tomu 85% xD
Náhled :
My comment : Mno... Tak jelikož budou brzo Vánoce, tak to je docela vhodný a mě se to fakt moc líbí xD A co vám? Pište směr komentíky!

Kapitola 13 - Velkolepá párty

16. prosince 2007 v 14:09 | Coooolishka (c)
Když se tu skvělou zprávu dozvěděla i Niki, Mara a Richie, tak se celá Měsíční tlupa rozhodla, že uspořádá velkolepou party u Míši doma. Dohodli se, že to bude opět v sobotu a v neděli že půjdou zkoumat příšerky. Na party měla být samozřejmě i diskotéka, a tak se všichni těšili, že si pěkně zatančí ploužáky.
Ve škole tropili samou neplechu a nedávali pozor a taky se to odráželo v jejich známkách, a proto si všichni řekli, že trochu zaberou, aby jim rodiče nezatrhli tu party. A skutečně se tak stalo, známky si vylepšili. A tak se mohli pořádně těšit na víkend.
V sobotu ráno vstávala Míša s krásným pocitem v srdci. Převlekla se a sešla dolů na snídani. Když posnídala, tak začala chystat věci na odpoledne. Napřed šla do obchodu nakoupit všechno potřebné, a když přišla domů, tak to dala do ledničky. Pak šla nahoru do pokoje nachystat hi-fi věž a CDčka. "Míšo, mohla bys zajít s Andynkem prosím? Já musím nakojit Leničku." zavolala paní Horáková. "Jo, jasně, mami! Už běžím!" odpověděla Misha.
Venku potkala Niki, jak si to k nim hasí. "Tě péro, Míšo!" pozdravila ji Niki. "Ahoj! Nějakej novej pozdrav, ne?" řekla. "Ne, to mě nějak jenom napadlo." usmála se Niki. "To nic." odpověděla Míša. A tak když vyvenčili Andyho, kterému se procházka strašně moc líbila, šly k Horákům domů. Niki byla ochotná a tak měly brzo všechno připravené. "Tak akorát, Niki!" řekla Míša, když vtom už uslyšela první hosty, jak zvoní jako o život. Sešla tedy dolů jim otevřít.
"Ahoj Richie, ahoj Juli!" řekla. "Čauky Misho!" odpověděli jí a šli s ní nahoru do pokoje. Míša ale ještě ani nestihla dojít do pokoje a vtom už zvonil další host - Mara. "Ahoj, tys mě ani nenechal dojít do pokoje!" vyčetla mu Misha. "Ahoj, ježiš, tak to promiň!" usmál se. Míša ho tedy doprovodila nahoru. Dělalo jí starosti, že se Lukí tak opozdil, ale najednou jí zapípal mobil. "Ahoj lásko, mohla bys prosím jít před barák? Chci s tebou ještě mluvit o samotě.Lukáš." A tak Misha sešla dolů.
Lukí už čekal v náruči s košem rudých růží. "A-ahoj." vykoktala ze sebe Míša. "Ahoj, moje krásná Miško!" pozdravil ji. "To-to je pro mě?" nevěřila Míša svým očím. "No jasně, vidíš tu snad někoho jinýho, koho bych tak miloval?" zavtipkoval Lukí. "Ne, to asi ne." zasmála se. "Tak to ti moc děkuju, ale nevím, co na to bude říkat mamka..." "No, jak chceš. Buď jí to řekneš anebo se z toho nějak vyvlíkneš." řekl. "Tak jo, pokusím se jí to říct." spiklenecky na něj mrkla Míša a oba odešli k Horákům na party.
"Tak jsme tady všichni, mami." řekla Míša, když si vyzouvala boty a chystala se dát růže do vázy. "Tak to jsem ráda, řekla paní Horáková. "Jejda, Míšo, ty jsou krásný! Od koho je máš?" užasla. "No, víš, mami... Dal mi je tady Lukí... Víš, my spolu...chodíme..." začervenala se Míša. "Á, tak to jo. To jsem si mohla myslet. Proto jsi se vždycky tak parádila." uculila se paní Horáková. "Tys to tušila? Ty jsi hrozná!" řekla Míša, zatímco jí Lukáš do ucha pošeptal : "Tak ty jsi se kvůli mně parádila, jo?" Pak jí na to ucho dal malinkou pusu.
Tak a párty mohla začít. Napřed se všichni pořádně občerstvili, zapili to dětským šampaňským a odešli nahoru na diskotéku. "Míši, nepouštějte to moc nahlas - kvůli Leničce - jo?" poprosila Míšu paní Horáková. "No jasně, mami, neboj!" odpověděla jí.
Diskotéka se doopravdy povedla, Míša ještě stále nemohla uvěřit tomu, že to maminka přijala s takovým klidem, ale byla moc ráda, a tak se v Lukášově náručí schoulila ještě více. "Nechceš na chvíli nějkam jinam?" navrhl jí. Míša souhlasila a společně odešli do ložnice rodičů. Tam se mazlili na posteli tak dlouho, dokud si neřekli, že už by měli jít, že to bude nápadné. Ale zamilovanost z nich přímo sršela, a tak všichni poznali, kde byli a co se asi tak mohlo stát. Ale přáli jim to, však si to zažijí také. Proto měli všichni v Kroměříži tu noc tak sladké sny, jaké by jim záviděla i nějaká princezna.

Jseeeem z5!

14. prosince 2007 v 22:19 | Coooolishka |  My diary
Ahoooj bobci! TaQ co, jaQ se máte? Já Ysem teď doYela z Prahy, toho welkýho welkoměsta xD Mno, byli Ysme tam vlastně na dějepisné exkurzi, ale taQ mít rozchod 3,5 hodiny, to je přece supr čupr, ne? :-P TaQže o té nudné části nebudu říkat nic, jenom Ysme prolezli 3 výstavy, Yenom Yedna se mi líbila xD Jo, ještě Yak Ysme Yeli wlakem, taQ to bylo úžasný! Dělaly Ysme různý krawiny, vykláněly se z okna, prostě prdel! A sledowaly Ysme grafitti, fakt pěkný wšude! Mno a rozchod... TaQ Ysme prolezli na Wáclawáku wšechno, co se podobá C&A, New Yorkru a Kenvelu xD Ale taQy wšechny obchody s knihama, protože fakt hodně ráda čtu :) No a paQ jsme byly v KFC na obídQu, měly Ysme hlad, taQ Ysme si daly kuřátQo xD Byla tam strašně pohodlná pohowka xD TaQ se nám z tama nechtělo... Mno a paQ byl sraz u sochy sv. Václawa, a paQ už Ysme frčeli dom! A we wlaku zase prdel, Yěště wětší než když Ysme Yeli tam :D Fakt nechtějte vědět, co Ysme dělaly, Ysu z toho w prdeli Yěště teď xD TaQ to už by asi stačilo, protože Ysem hoooooodně unawená (vstávání ve 4...), taQ už půjdu spinkat. Papa, bobánci moYi!

Ahooooooooooooooj

13. prosince 2007 v 15:55 | Coooolishka |  My diary
AhojíQ! TaQ jsem zase tu xD Wčera jsem akorát stihla ráno dát na blog bleskowku(díky za komenty a odpovědi), když jsme měli v IVT volnou zábawu xD A pak nám nešel net :( TaQže jsem pochopitelně šťastná, že už Yde! TaQy se omlouwám SB, že jsem tam včera nebyla... Ale nějak jsem se zazřala do knížky... Teda do knížky na netu... Jmenuje se to Spřeženci noci od Darrena Shana (web je tady ) a je to vlastně taková sága, taQže si to kdyžtak přečtěte od začátku xD Ale je to úplně úža knížka! A tato, co čtu, taQ u nás ještě nevyšla, je to přeložený jenom tam na tom webu! Fakt mucQ tu holčinu, co to dělá!
Jo, jinaQ zítra nemáme školu x) Nebo spíš Yedeme do Prahy na jednodeňák... HeY ale wíte, w kolik budu vstávat? We 4!!! Já se upe boYím, že newstanu! TaQ vám určitě napíšu, jaký to tam bylo, ale možná až w sobotu, protože se vracíme kolem 10... TaQ Yo, Ydu oběhat SB a vytisknout nějaký ftípky, ať máme we wlaku ty 4 hodiny co číst xD Zatím pa!

Design č.4

11. prosince 2007 v 16:25 | Coooolishka (c) |  Designy
Téma : Fruits
Od : 11.prosince 2007
Do : xxx až bude vánoční xD
Spokojenost : docela welká, tak kolem 85 %
Náhled :
Tak co, jaQ se wám líbí? Pište do komentíků :)

Kapitola 12 - Sladce úspěšný den

9. prosince 2007 v 16:05 | Coooolishka (c)
Týden v Míšiné škole ubíhal strašně pomalu. Míša i její spolužáci už nevěděli, co z nudy dělat. Jednou dokonce vymysleli fórek pro učitelku, aby se nějak zabavili. Konečně se ale pátek začal chýlit ke konci a všichni se těšili na příjemný víkend.
Míša seděla v lavici a přemýšlela. Najednou se jí něco trefilo do ramene. Byl to lísteček od Lukího. "Ahoj Mishko. Nuda, co? Tak co podnikneme o víkendu? Chtěl bych se s tebou vidět o něco dýl než tady v té prohnilé škole! Odepiš!" četla Míša. A tak napsala : "Ahoj Lukášku! Taky bych tě chtěla vidět na hooodně moc dlouhou dobu a být s tebou! Tak co v sobotu ve 3 u naší cukrárny? Ale nevím, jak dlouho se zdržím, trápi mě ta Julča..." A hodila mu lísteček zpátky.
Lukí souhlasil a tak se Míša aspoň měla na co těšit. "Crrrrrrrrrrrrrrr!!" zazvonil zvonek. Celá 8.B se vyhrnula ven. "Míši, jdeš teď domů?" zeptala se jí Niki. "Jo, jdu, proč?" odpověděla Misha. "No, napadlo mě, ze bysme se stavily za Julčou, když nebyla ve škole..." řekla Niki. "Ok, můžeme se tam stavit, uvidíme, co se bude dít." souhlasila Míša.
Když holky přišly k Julči, tak měly takový divný pocit. Zazvonily a přišla jim otevřít uplakaná Julča. "Ježiš, Julinko, co je s tebou prosím tě?" řekla Míša. "Ahoj holky. No, jak vidíte, tak to je se mnou špatný. Naše už rozvedli a teď jim právě volali, že zítra bude soud o to, kdo si mě nechá." vysvětlovala Juli. "A-ale to je strašný, Juli! My tě nechceme ztratit!" koktala Niki. "Já vím, já vás taky ne, holky moje!" řekla Julča a všechny se objaly.
Když přišla Míša domů, musela pořád přemýšlet o Julči. Domluvila se s ní, že jakmile bude vědět výsledek soudu, tak Míši zavolá. Julča by radši chtěla zůstat u mamky, aby to měla blízko do školy a aby tady měla staré kamarády. Sice měla tatínka moc ráda, ale teď mu nějak nemohla odpustit, že si našel jinou...
Bylo krásné sobotní slunečné ráno a Míša vstávala s chutí. Strašně moc se těšila na Lukáška! Když posnídala, šla se nahoru trochu upravit, aby mohla brzo vyrazit. Pak poobědvala. Chtěla ještě zajít s Andynkem ven, a tak si vzala vodítko, a šla. Cestou potkala Richieho, který byl nějaký ustaraný. "Ahoj, Ríšo, co je s tebou?" ptala se Misha. "Ále, nedělej, že nevíš, co je s Julčou..." povzdychl si. "Aha, tak tohle. Jo, to víš, že vím a strašně mě to mrzí!" odpověděla. "to neřeš, ono se to stejně nějak vyřeší." řekl a odešel. Míša tedy taky šla, i když Andy protestoval...
Před třetí hodinou dorazila k cukrárně. Lukí už tam čekal. "Ahoj, lásko! Ty sis vyrazil nějak brzo, ne?" podivila se Miška. "Ale ne, to se ti zdá... No, i když... Už jsem se tě nemohl dočkat!" vylezlo z něj. "A-..." chtěla říct Míša, ale to už jí Lukí přivítal vydatným francouzákem. "Mmm...Teda Lukí, líbat umíš božsky!" pochválila ho. "Nekecej a pojď už do té cukošky!" vymlouval se Lukáš.
Odpoledne plynulo a Míša s Lukinem si ho náležitě užívali. Mlsali, smáli se, líbali se, … Až najednou Míša řekla : "Ty jo, Lukí, já už budu muset, je hodně pozdě!" "Aha, no to je škoda. Ale doprovodit tě můžu, ne?" zasmál se. "Ty seš! No jasně, že jo!" odpověděla.
Kráčeli snášejícím se soumrakem a všude kolem bylo božské ticho. Ale vtom začal Míši zvonit telefon. Byla to Julča! "Ahoj, Mishko moje! Tak normálně ten soud dopadl skvěle! Bez problémů řekli, že si mě nechá mamka! Budu moct i nadále být s váma!" radovala se Juli. "No to snad ne! To je skvělý!" řekla Míša a položila to. Potom dala Lukimu tu nejskvělejší a nejsladší pusu pod sluncem. Když se vymanili z dost těsného objetí, tak se na sebe jenom usmívali. Byl to snad ten nejúžasnější den v jejich životě! "Šíleně tě miluju, Miško moje malá." řekl Lukáš. "Já tebe taky, ani neíš jak!" usmála se.
Tak sladké sny, které měla Misha v noci, snad ještě nikdy neměla...

7.12.2007

7. prosince 2007 v 11:51 | Coooolishka |  My diary
AhojíQ! Jsem we škole a mám trochu chwilku Image Hosted by ImageShack.ustaQ píšu :) DnesQa jsme psali tu písemQu ze zemplu... A normálně jsem to napsala dost good! TaQ jsem úplně šťastná Image Hosted by ImageShack.us PaQ jsme měli ájinu a dostali jsme úplně sprda! Že nedáváme pozor a děláme si věci do jiných předmětů... Mno, jako já dávám v anglině pozor, ale dnesQa jsem si zrovna dělala úlohu do matiQy!Image Hosted by ImageShack.usTaQ docela hustý... Ale teďkom jsme IVT a máme supl...Ale ten tu neníImage Hosted by ImageShack.ustaQže jsem na netu ... TaQ ale už budu muset končit, za chvilku je suplíQ tadyImage Hosted by ImageShack.us TaQ pa pa!

TaQ Yo!

6. prosince 2007 v 16:59 | Coooolishka |  My diary
TaQ jsem se rozhodla! Bleskofky budou! Ale musím se wám strašně omluwit, že už jsem nestihnu žádnou dát, protože se musím učit :( A hlavně do podělanýho zemplu! Normálně učitel si usmyslel, že nás bude týrat! Chce po nás, abysme na SLEPÉ mapě našli nějaký zYebaný města a jezera we Skandináwii! To Ye hrůza! TaQ mě politujte xD No nic, taQ se wšem fakt moc omlouvám a těším se na wás zítra, zlatíčQa, protože je páteQ a to bude volnooooooo a pak víkend!! Se těším! Hlawně na vás! TaQ se mějte krásně a písejte komentíQy! Papa, lásQy!

About me...

4. prosince 2007 v 10:31 | Coooolishka |  Informace o mně
Jméno : Mé ctěné, ryze české jméno je Anna. Dostala jsem jej, jak už je zvykem, po své pramatce, tedy babičce. A nestěžuji si na něj, jako každý v mém okolí. Jméno si prostě nevybíráte a nikdo za něj nemůže. A žijete s ním celý život...
Příjmení : A příjmení si nemůžete vybrat už vůbec! Moje je Slováková. Je hezké, dřív se mi vůbec nelíbilo, ale za těch 14 let jsem si už zvykla.
Kde bydlím : To možná neznáte... Jmenuje se to Kroměříž, ale je to na seznamu památek UNESCO
Jak jsem "stará" : 2.5. mi bylo 14 let

Design č.3

4. prosince 2007 v 10:17 | Coooolishka |  Designy
Téma : Animals
Spokojenost : jo, docela velká : 85%
Od : 4.prosince
Do : ještě chystám jeden a pak už bude vánoční xD
Náhled :
My comment : TaaaQ...Konečně ho tu máte, ten new design! Já doufám, že se vám líbí! Jo a malinká poznámka k záhlaví : Booms are UGH!! znamená reklamy jsou fuj xD... Tak pište komentíky :)

3.12.2007

3. prosince 2007 v 18:33 | Coooolishka |  My diary
AhojíQ! Nemám dnesQa moc času, tak jenom v krátkosti : DnesQa we škole w pohodě, z dějáku nezkoušel, z biologie taky ne, jenom sme museli poznávat pár kostí... Sakra, nějak mi blbne net, tak sem ani nemůžu dát smajlíQy :( TaQ se omlouwám, zítra to naprawím, protože máme stáwku!! Jsem z toho úplně happy! Budu tu moct být dlouho a dát sem hoooodně článečků ;) A taky new design!! Takže se máte na co těšit! No nic, jdu se koukat na Ulici xD

Lucas Grabeel

1. prosince 2007 v 17:24 | Coooolishka
Lucas Grabeel... V Muzikálu hraje bratra Ashley - Ryana Evanse. V jedničce soucítí s Sharpay a kuje s ní plány, ale ve dvojce se přidá ke zbytku spolužáků a pomáhá jim sestavovat choreografii. A teď něco o Lucasovi :

Lucas Grabeel

herec, zpěvák

Datum narození: 23.11.1984 Místo narození: Springfield, Missouri, USA Znamení: Střelec
Lucas se narodil 23.listopadu 1984 Stephenovi a Jean Grabeelovým.Jiz v brzkem veku se svou sestrou Autumn zacali psat pisnicky a hrali pro rodinu a kamarady.Navstevoval Logan-Rogersville elementary and middle school. V 6.třídě přinesl hrající veš po jeho prvním vystoupení jako Colin v high school (střední škola) produkci The Secret Garden (tajemná zahrada).Jeho první větší role v Springfieldskem malem divadle (Springfield Little Theatre) byla Artful Dodger v divadelní hře Oliver.Lucas pokračoval v předvádění na normálních základech v divadle, bylo to v 8. představení před absolvování střední školy.5 let byl aktivní člen divadelní mladé vystupovající herecké společnosti Y.E.S... Behem toho vyucoval tridy v divadle od tance pres zpev az po improvizaci pro vsechny vekove kategorie.Lucas hral hlavni role v hodne stredoskolskych muzikalech,produktech,operách,hudebních soutěžích,hrál na bubny v kostelním sboru,uvedl chlapeckou skupinu na Kickapoo High school,stejne jako navstevovani Misourijské prestizni umelecke akademie.Lucas odjel do Guatemaly na rocni základ se svou rodinou jako soucast tymu 6ti lete mise.V roce 2003,hned po promoci se odstehoval do LA(Los Angeles),aby naplnil svuj zivotni sen.Lucas poznal manazera,Roberta C. Thompsona,chvíle stání na dráze, na promenádě aby si (mohl) koupit... smoothie- nevim.Behem tydne mel agenta,behem 3 tydnu mel 1. reklamu a behem 9 tydnu natacel poprve pro Disney Channel movie,v serialu HALLOWEENTOWN HIGH.Na jare roku 2004,byl obsazen jako vůdce pro WB nazvany Halleyho kometa.později, po zjištění že show nebyla vybrána, hrál v jiném Disney channel original movie,HIGH SCHOOL MUSICAL.Kdyz se vratil domu ze strileni v SALT LAKE CITY,dodal hosta do hvězdné rore v ABC Boston Legal a (reoccurring nevim) roli v seriálu UPN Veronica Mars. K Lucasovu úspěchu prispívá soubor cílů v mladém věku a víra v to, že když je sen dá se ho dosáhnout.
Lucas Grabeel

Ashley Tisdale

1. prosince 2007 v 17:15 | Coooolishka
Ashley Tisdale je krásná holka. Má nezaměnitelný hlas. V Muzikálu hrála mrchu Sharpay Evansovou, ale ve skutečnosti je strašně milá. Tak tady něco o ní :

Ashley Tisdale

modelka, herečka, zpěvačka

Datum narození: 02.07.1985 Místo narození: West Deal, New Jersey Znamení: Rak
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.

Osobní
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen
Ashley Tisdale

Vanessa Anne Hudgens

1. prosince 2007 v 17:07 | Coooolishka
Ahojky! Dávám vám sem info o Vanesse. V současné době je to přítelkyně Zaca Efrona(teda dost to zpochybňují, ale já doufám, že je to pravda) a nedávno se propíral její skandál s erotickými fotkami. Vanessa se za to omluvila a řekla, že ji to strašně mrzí a proto si může zahrát i v dalším pokračovaní Muzikálu ze střední.

herečka, zpěvačka

Datum narození: 14.12.1988 Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA Znamení: Střelec
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".
Vanessa Anne Hudgens