.

Kapitola 14 - Příšery nejsou?!

7. ledna 2008 v 15:13 | Coooolishka (c)
Když se Míša ráno probudila vedle Lukího, napřed nevěděla, co tam dělá... Pak si ale vzpomněla na včerejší oslavu a musela se usmát. Ostatní holky si asi myslely, co se nestalo, ale jen Míša věděla, že nedošlo k ničemu jinému než k divokému mazlení ;). Musí jim to nějak vysvětlit... Přemýšlela, jak má Lukího vzbudit a došla k tomu, že nejlepší to bude polibkem. A tak se i stalo.
"Eee... Jejda, ahoj Miško moje." vykoktal a usmál se na ni. "Ahoj broučku." odpověděla mu. "Půjdem dolů na snídani?" "Jo, jasně, mám docela hlad." řekl a začal se oblékat.
Když sešli dolů, nikdo tam ještě nebyl. Všichni odešli ještě v noci domů a rodiče asi ještě spali. Jenom Míša slyšela malou Leničku, jak pláče, tak se rozhodla jít se na ni podívat. "Ahoj, Leňulko!" pozdravila ji. Vzala Lenku do náruče a po chvilce zjistila, že je pokakaná. "A jejda, takový překvapení po ránu! Že se nestydíš, Leni!" vynadala jí naoko Míša. Musela jí jít přebalit, ale Lukí jí přitom asistoval. Když ji pak společně vrátili do postýlky, nasnídali se a pak šli ještě nahoru odpočinout si.
Byla neděle a Míša si vzpomněla, že domlouvala schůzku s Měsíční tlupou, zase v 11 večer. Chtěli jít zkoumat příšerky, ale to ještě netušili, jaké je večer čeká překvapení. "Lukí, obvoláš prosím tě ostatní? Já se jdu umýt!" houkla na něj Míša. "Jo, jasně, hned jdu na to." odpověděl jí.
A tak všichni souhlasili, že se v 11 sejdou pod jejich stromem. Doufali, že nebudou žádné komplikace - jako třeba starší sourozenec nebo tak něco :). Lukáš se s Míšou musel rozloučit před polednem, protože ho volali rodiče domů na oběd.
Míša tedy zůstala sama s rodinou doma. Připravovala se na večer jak nejlépe to šlo. Vzala s sebou do batohu kroniku, lana a jiné potřebné věci. Kdo ví, kdy se budou hodit! Když se čas nachýlil k půj jedenácté, maminka s tatínkem už sladce spali, unaveni z Leničky. A tak se Míša vydala opatrně na cestu.
V 11 už všichni dorazili, a tak mohli vyšplhat na strom a dát se do pozorování. To, co uviděli, jim vyrazilo dech. V hustším křoví uviděli člověka, jak si na sebe dává převlek z ponožek! "Ježiš!" vyjekla Niki. Mara jí zacpal pusu, ten neznámý naštěstí nic neslyšel. "Hele, tak máme asi po zábavě! Ten člověk je na tuty "ponožková příšera"! zašeptala Míša. "Jo, to máš asi pravdu, ale proč se sakra převlíká? Jenom kvůli nám...?" ulevil si Richie. "No, tak to by mě taky zajímalo! Ale ještě chci vidět tu naši "bradavičnatou příšeru", pokud se ukáže tak jsem připravená pátrat po těch lidech. Musejí mít něco za lubem!" řekla Míša.
"Pozor, dívejte!" zašeptala Juli. Všichni se podívali směrem, co ukazovala. Uviděli "bradavičnatou příšeru", která šla k té "ponožkové". Teď si něco říkali, vypadá to, že se hádají. Ale ne, "bradavičnatá" je žena a ta se teď zuřivě líbá s "ponožkovou"! "No teda, to je něco!" poznamená Niki. Pak obě "příšery" odcházejí pryč a Měsíční tlupa už jenom slyší, jak nastartují auto a zmizí jim z dohledu.
"No, tak to bylo hustý!" řekl Mara. "Ty jo, my prostě musíme zjistit, co jsou zač a co mají za lubem!" odvětil Lukí. "Jo, to je správný slovo!" usmála se na něj Misha. "Ale jak to chceš udělat? Nevíme, jestli nás viděli, budou se nás snažit nějak oddělat nebo tak něco..." "Já nevím, lidi, ale asi bychom měli mít oči na stopkách. Můžou se sice zdržovat někde jinde, ale stejně tak můžou být i tady v Kroměříži!" řekla Juli. "Jo, to každopádně uděláme! A budem sem chodit častěji. Teď bych ještě zašla do toho keře, jestli tam něco není, OK?" zeptala se Míša.
A tak všichni slezli, prohledali snad každý centimetr v okolí stromu, ale stejně nic nenašli. A tak se rozloučili, popřáli si dobrou noc a odešli každý domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lescotka která tě LowíQuje ♥♥ Lescotka která tě LowíQuje ♥♥ | Web | 7. ledna 2008 v 15:21 | Reagovat

Supáááááááá,sem moc ráda že si dala další dílek ♥ Goodní :oo))

2 Lescotka která tě LowíQuje ♥♥ Lescotka která tě LowíQuje ♥♥ | Web | 7. ledna 2008 v 15:21 | Reagovat

Supáááááááá,sem moc ráda že si dala další dílek ♥ Goodní :oo))

3 Lescotka která tě LowíQuje ♥♥ Lescotka která tě LowíQuje ♥♥ | Web | 7. ledna 2008 v 15:21 | Reagovat

Supáááááááá,sem moc ráda že si dala další dílek ♥ Goodní :oo))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama